středa 19. dubna 2017

Vlaječky a co nového...
Tento týden mám rozlítaný a mám málo času na šití. To nemám ráda. Nejsem papírový typ :). Novinek na skladě nebude mnoho, ale něco málo přece jen. Třeba nové praporečky. Jsou menší, roztomilý a minimalistický. Minimalismus já jako hodně můžu a on se zase dostává ke slovu. Všechno co tvořím musí se mnou nějak rezonovat. Neušila bych nic, co bych si sama nedala domů.
Praporky "Pure White" jsou fakt prostě "PURE". Navíc ta bílá se nabízí k možnému dotvoření. Můžete na ně aplikovat nažehlovačky nebo dítěti dát volnost a fixy na textil. Úplně tu dětskou kresbu vidím. Bude to boží!
Kdyby Vás zajímalo, jak se jinak máme, tak dobře. Děti díky přátelskému prostředí ve škole dosáhly dalších, pro nás zásadních, úspěchů. Jsou však intimnějšího charakteru, tak si je musím nechat pro sebe. Ale prozradím Vám, že děti ve ScioŠkole se v tělocviku můžou naučit třeba tančit valčík za zvuků "Modrého Dunaje"nebo cvičit jógu a žonglovat. Co se nenaučí, je třeba výmyk. Vzpomínáte na tuhle noční můru :D.2 komentáře:

 1. Dobrý den, Hanko, ty bílé vlaječky na pomalování dětmi jsou super nápad! Tak já asi brzy zase zajdu na nákup ;-).
  V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je tak budu se těšit :). Chystám ještě další varianty :)

   Vymazat