neděle 17. září 2017

Jak bylo v Kunštátu?


 Zima a skoro pořád pršelo. Byla jsem jako cibule. Několik vrstev včetně čepice a zimní bundy, teplé ponožky a střídala jsem svařák, čaj a kafe. Ale lidi byli skvělí. Přišlo jich i tak strašně moc a byli v pláštěnkách a s deštníky a i přes červené nosy se usmívali, protože tahle akce za to stojí.


Na Hrnčířském jarmarku si musí vybrat každý. Minimalista i milovník kýče. Záběr stylů, barev a tvarů je opravdu široký. Já jsem jasná. Míň je prostě víc. Na fotkách je něco málo z toho co mě nějak oslovilo. Svoje výrobky jsem Vám nefotila, ty stejně znáte. 

 Můj TOP objev byl letos jasný. Domečky z první fotky. Objevila jsem je v sobotu a dala fotku na Instagram. Několik z Vás mi psalo o kontakt. Takže jsem v neděli vyzpovídala autora a udělala pár fotek. Domečky jsou tak... dokonalé. Jak v reálu tak na fotkách. Taky bych chtěla být tak fotogenická :))).
Pan Miroslav Mrázek, který domečky tvoří, je velmi ochotný a sympatický keramik. Nemá vizitky, nemá webovky, nemá Facebook ani Instagram, ale nezoufejte, má telefon a email. Na který prý většinou odepíše. Tak raději volat :D.

Miroslav Mrázek
Přibice 54
691 24
tel.: 732422050
keramika-mrazek@seznam.cz

Pozitivem je, že pokud si domeček koupíte, budete mít jistotu, že ho jen tak někdo mít doma nebude:). Až na mě. Já jsem dvěma malým kouskům neodolala. Mmch. vzpomínáte na moje utěrky a košíčky s domečky. Asi stejná múza!
Děkuji moc moc moc všem, kdo přišli za mnou na stánek. Nakoupili nebo pochválili. Děkuji i svému nejlepšímu muži, bez kterého by to nešlo. Bylo to super. Moc jsem si to užila a i přes deštivé počasí mi úsměv okupoval obličej celý víkend. Tak možná za rok zase...

8 komentářů:

 1. Dobrý den, jak se prosím pohybovaly ceny za ty malé domečky? asi neodolám a pánovi napíšu objednávku:) moc děkuji, Verča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den Veru, ceny byly od 190,- do 900,- za ty největší.

   Vymazat
 2. Mosela to byt nadhera, tezko bych vybirala, parkrat jsem byla na trzich v Beroune a byla to slast pro oci i ducha:) zdravi vam snad vydrzelo;) krasne dny:) Eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi byla to nádhera. Kochala jsem se hodně. To já ráda. A ten déšť té keramice tak nějak strašně slušel. Zdravím na ostrovy :)))

   Vymazat
 3. To je nááádhera! Všechno! Ale ty domečky jsou prostě nejvíc boží! Úplně si umím představit mít z nich doma malé městečko... A Vás obdivuji, že jste zmákla takhle hned po nemoci stánkaření, víkendové počasí bylo šílené...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Domečky byly TOP a ten pán bez sociálních sítí taky :). Svému tělu dávám 3 dny ať ukáže jak se s tím popere :D. P.S.: A modlím se, ať dobře !!!

   Vymazat
 4. Ach .... krása, krása, krása !!!! Škoda, že je to od nás tak daleko .... Marki

  OdpovědětVymazat