sobota 18. listopadu 2017


WORKSHOP III

Tak mám takový dojem, že udělat workshop byl jeden z nejlepších nápadů mého života. Hned po vzít si svého muže, pořídit si děti, koupit si kočku a psa. 
 

Dnes proběhl v pořadí třetí workshop SEW4HOME. Šily jsme a vyšívaly vánoční látkové ozdoby. Opět se mi sešly úžasné dámy. Veselé, komunikativní a šikovné. Je to tak nabíjející.
Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí. Třeba že v Brně máme "Klub přátel městské hromadné dopravy" a že bych si měla vyšlápnout Lysou horu. Nechybělo něco na mlsandu. Tentokrát to byl linecký koláč s jablky.


 

A nechyběly dárečky. No jak říkám. Samé úžasné dámy a ještě mě rozmazlují. Mmch. mandličky už padly. Rodina se o ně před chvílí poprala :).


Další workshop bude v lednu, zaměřený na patchworkové polštáře. Už se na něj ptáte, ale termín budu vědět až po vánocích, tak prosím o trpělivost.


Krásný večer a děkuji dámy <3.


Hanka

4 komentáře:

 1. Dnes to s Vámi bylo úplně úúúžasnééé!!! Moc děkuju za obě, a už se těším zase někdy příště :-) Hanka & Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haničky to se tak krásně čte. Mám velikou radost, že jste spokojené. Budu se těšit zase někdy příště <3

   Vymazat
 2. Milé holky, včerejší odpoledne bylo prostě kouzelné, mám velikou radost, že jsem Vás mohla všechny poznat a přístí rok se zase těším na setkání. Mooooc za všechno děkuji a právě jdu péct ten famózní linecký koláč :-)
  Posílám moře pozdravů z Ostrava Šárka

  posílám moře pozdravů z Ostravy Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko mě moc těšilo. Bylo to s Vámi kouzelné a moc se těším na příště.

   P.S.: Koláč jsem dnes taky pekla znovu, aby rodina nepřišla zkrátka :)))

   Vymazat